Вітаємо переможців акції:

Олефир Ирина

Токунова Татьяна

Тарасова Галина

 

Кожні 1500 гривень покупки – шанс виграти подорож на двох до Лапландії!

Більше покупок – більше шансів виграти!

Акція діє з 26/11/18 по 09/12/18

ОФІЦІЙНІ ПРАВИЛА
рекламної Акції

1. Загальні положення

1.1. Замовником та Виконавцем проведення рекламної Акції (надалі – Акція,) є ТОВ "БОМОНД ГРУПП"

1.2. Акція проводиться на території України (надалі – Територія Акції)

1.3. Загальний період проведення Акції, протягом якого можна буде брати участь в Акції, триватиме з «26» листопада 2018 року по «09» грудня 2018 року включно. (надалі – „строк проведення Акції”).

2. Участь в Акції

2.1. Учасниками Акції можуть бути будь-які особи, що є громадянами України і проживають на території України та досягли повноліття (18 років), за винятком осіб, зазначених у п 2.2. даних Правил (надалі – «Учасники Акції»).

2.2. Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь:

  • працівники Замовника/Виконавця та члени їх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки);
  • власники та працівники рекламних агентств та партнерів, причетних (залучених) до проведення Акції, та члени їх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки)
  • обмежено дієздатні і недієздатні особи, а також особи, що не є громадянами України.

3. Умови участі в Акції

3.1. Для того, щоб взяти участь в Акції будь-якій особі, що відповідає вимогам Розділу 2 даних Правил і бажає отримати заохочення Акції (надалі за текстом «Заохочення») необхідно:

3.1.1. в мережі магазинів «Бомонд» (Адресна програма з розташуванням магазинів, які приймають участь в Акції викладена в Додатку №1, що є невід’ємною частиною даних Офіційних правил) здійснити покупку на суму не менше 1500,00 гривень (Одна тисяча п`ятсот гривень 00 коп.)

3.1.2. разом з чеком про який йде мова в п.3.1.1. Правил, отримати в касира, який розраховував, Анкету.

3.2 Для того, щоб прийняти участь в розіграші Заохочень Учасник має заповнити Анкету.

3.2.1. Після заповнення, Анкету необхідну опустити до спеціального боксу, який знаходиться в прикасовій зоні, а також зберегти чек (на підставі якого Учасник отримав Анкету) для того, щоб мати право приймати участь в розіграші Заохочень.

3.3. Отримати одну Анкету можна тільки при здійсненні однієї покупки на суму не менше 1500,00 гривень (Одна тисяча п`ятсот гривень 00 коп.)

3.3.1 При здійсненні однієї покупки на суму, яка перевищує суму в 1500, 00 (Одна тисяча п`ятсот гривень 00 коп.) на аналогічну суму, дає право Учаснику отримати Анкету, стільки разів, в скільки разів вартість покупки (однієї) перевищує 1500, 00 (Одна тисяча п`ятсот гривень 00 коп.).

4. Заохочення Акції.

4.1. Фонд заохочень рекламної акції складається з наступної кількості та видів Заохочень:

Подорож до Лапландії на двох в період з 8 по 14 січня 2019 року – 3 шт.

Программа Подорожі:

08.01  авіапереліт Київ-Каяані (Фінляндлія)

Трансфер на курорт Вуокатті

Розміщення в спа-готелі Katinkulta (Катінкулта)

09.01 - виїзд в сафарі-парк, зустріч з Санта Клаусом, знайомство з північними оленями, катання на собачих упряжках.

10.01 – виїзд до парку Angry Birds

11.01 – 13.01 – вільний час (відвідування спа, гірськолижний курорт)

13.01 – трансфер в Хельсінкі. Вільний час в Хельсінкі

13.01 – 14.01 – Круїз на паромі Хельсінкі-Таллін

14.01 – екскурсія по Талліну, трансфер в аеропорт, переліт Таллін – Київ.

 

Кожна поїздка включає в себе: авіа переліт Київ – Каяані (Фінляндлія); Таллін – Київ

на двох, трансфер по маршруту, проживання в спа-готелі Katinkulta (Катінкулта, м. Вуокатті) в номері на двох 08.01 – 13.01, круїз на паромі Хельсінкі – Таллін 13.01 – 14.01, сніданки в готелі.

4.2. Заохочення вручаються всім Учасникам Акції, що здобули право на отримання Заохочень, відповідають умовам даних правил, надали всі необхідні документи, які вимагає організатор (список документів надає організатор протягом п`яти днів з моменту визначення переможця) до 26 грудня 2018 року та зобов`язуються надати фотозвіт з подорожі і дали згоду на використання фото та відео контенту з вручення подарунків та подорожі в СМІ та соціальних мережах Замовника/Виконавця.

4.3. Учасники Акції, що здобули право на отримання Заохочень, можуть отримати Заохочення лише за умови виконання всіх вимог, передбачених Правилами.

4.4. Оподаткування вартості Заохочень Акції провадиться відповідно до чинного законодавства України. Замовник Акції проводить нарахування та сплату податку з доходів фізичних осіб – Учасників Акції, що отримали відповідні Заохочення Акції, передбачені п. 4 цих Правил. В подальшому Виконавець та Замовник Акції не несуть відповідальності стосовно зобов’язань Учасників Акції, які отримали Заохочення Акції, щодо сплати податку з доходів фізичних осіб.

5. Визначення Учасників Акції, які отримають Заохочення.

5.1. Можливість отримати Анкету на підставі чеку, є в осіб, які відповідають вимогам Розділу 2 даних Правил, починаючи з «26» листопада 2018 р. по «09» грудня 2018 р. включно, в спосіб вказаний в п.3.1 даних Правил, здійснили покупки.

5.2. Визначення Учасників Акції, що здобудуть право на отримання Заохочень, зазначених в п.4.1. даних Правил, здійснюється відповідно до цих Правил «14» грудня 2018 р., під час проведення Розіграшу, який відбудеться в магазині «БОМОНД» о 19 годині, за адресою: м. Київ, вул.Антоновича, 176, в присутності Комісії, представників Замовника та нотаріуса, який буде засвідчувати правомірність проведення розіграшу.

Розіграш буде проводитися шляхом сліпого вибору претиндентів на виграш. При невдалій спробі зв'язатися з переможцем, обирається наступний кандидат, який стає переможцем і так далі.

5.3. Усі Заохочення можуть бути отримані Учасниками Акції, які здобули право на їх отримання тільки на умовах цих Правил.

5.4. Отримання Заохочення Акції здійснюється лише в межах території України.

5.5. Право власності на Заохочення Акції переходить до відповідного Учасника Акції з моменту отримання такого Заохочення Акції відповідно до умов цих Правил.

5.6. Неухильне додержання всіх умов цих Правил та надання всіх передбачених документів є необхідною умовою отримання Заохочень Акції. Відмова від виконання будь-яких положень цих Правил, та/або ненадання/неповне надання визначених вище документів, та/або невиконання (неналежне виконання) всіх передбачених цими Правилами дій позбавляє відповідного Учасника Акції права на одержання Заохочення Акції. При цьому такий Учасник Акції вважається таким, що відмовився від отримання Заохочення Акції, та не має права на одержання від Замовника/Виконавця будь-якої компенсації.

5.7. Замовник/Виконавець залишають за собою право змінити строк  вказаний в п.5.1. та в п.5.2., розмістивши зміни на сайті bomond.com.ua

6. Обмеження

6.1. Заміна Заохочень Акції будь-яким іншим благом не допускається.

6.2. Замовник/Виконавець не несуть відповідальності за роботу операторів зв’язку, будь-які помилки операторів зв’язку, внаслідок яких стало неможливо зв‘язатись з Учасниками Акції у період, зазначений в п. 1.3 цих Правил.

6.3. Замовник/Виконавець не несуть відповідальності за некоректно надану Учасником інформацію, внаслідок чого стало неможливим повідомити Учасника Акції про здобуття права на отримання Заохочення.

6.4. Якщо Учасник Акції, що має право на отримання Заохочення Акції, з будь-яких причин, що не залежать від Замовника/Виконавця (в т.ч. якщо контактний телефон, ПІБ, номер телефону або інша інформація про Учасника Акції була змінена або була вказана невірно та/або нерозбірливо та інш.) не має можливості отримати Заохочення Акції, такий Учасник Акції не має права на отримання жодних додаткових заохочень, компенсацій або інших виплат від Замовника/Виконавця.

6.5. Замовник/Виконавець не несуть відповідальності за неможливість учасників Акції отримати або скористатися Заохоченням Акції з будь-яких причин, що від них не залежать, в т.ч. у зв’язку з відсутністю в нього необхідних документів, а також при відсутності особи, що здобула право на отримання Заохочення Акції, неможливості її повідомлення про відповідне Заохочення Акції так, як це вказано вище.

6.6. Замовник/Виконавець не несуть відповідальності стосовно подальшого використання Заохочень Акції Учасниками Акції після їх одержання.

6.7. Замовник/Виконавець не беруть на себе відповідальності у відношенні будь-яких суперечок стосовно Заохочень Акції. Замовник/Виконавець Акції не вступає в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками Акції і прав на одержання Заохочень Акції. Замовник/Виконавець не беруть на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.

6.8. Замовник/Виконавець/Технічні Виконавці не несуть відповідальності за проведення Акції у разі настання форс-мажорних обставин, таких як стихійні лиха, пожежа, повінь, військові дії будь-якого характеру, блокади, суттєві зміни у законодавстві, що діють на території проведення Акції, інші непідвладні контролю з боку Замовника/Виконавця обставини.

6.9. У випадку, якщо Учасник Акції з яких-небудь причин не може отримати Заохочення Акції особисто, такий учасник не має права передати/поступитися своїм правом третій особі.

6.10. Учасники Акції самостійно несуть відповідальність за достовірність наданої ними інформації (в тому числі інформації щодо контактів з ними та адрес).

6.11. У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення даних Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих даними Правилами, остаточне рішення приймається Замовником Акції відповідно до вимог діючого законодавства України. Рішення Замовника є остаточним та оскарженню не підлягає. Результати Акції є остаточними і не підлягають перегляду.

7. Надання інформації

7.1. Для отримання Заохочення в рамках цієї Акції Учасник Акції має надати Замовникові/Виконавцеві інформацію (в т.ч. особисту інформацію), визначену даними Правилами. Фактом участі в цій Акції Учасник Акції підтверджує достовірність наданої інформації та згоду на її подальше використання так, як це вказано у цих Правилах.

7.2. Збір інформації згідно з п.7.1. дозволить Замовникові/Виконавцеві якнайшвидше передати Заохочення Акції особам, що мають на них право, а також краще розуміти потреби споживачів і надавати їм найбільш повні відомості, а також послуги і продукти найвищої якості.

7.3. Замовник гарантує, що під час збору і подальшого використання отриманої інформації, він буде дотримуватися всіх положень чинного законодавства України щодо недоторканності особистої інформації, у тому числі Закону України «Про захист персональних даних», а також застосовувати всі доцільні запобіжні заходи стосовно зібраної інформації і надавати її лише тим, хто має на це достатні законні підстави та у порядку, що визначений чинним законодавством України.

7.4. Беручи участь в Акції, кожен Учасник Акції тим самим підтверджує свою згоду на використання наданої інформації та на обробку персональних даних Замовником/Виконавцем, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України, Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст.ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України а також закону України «Про захист персональних даних».

8. Порядок і спосіб інформування про умови Акції

8.1. Інформування щодо Правил та умов Акції здійснюється за допомогою анонсування Акції та розміщення офіційних Правил та умов Акції в магазинах та на сайті www.bomond.com.ua.

8.2. Ці Правила та умови можуть бути змінені та/або доповнені Замовником Акції протягом всього строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил та умов Акції можливі у випадку їх затвердження Замовником Акції та їх оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для інформування про Правила та умови Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту їх оприлюднення, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/ доповненнями до цих Правил та умов.

9. Інші умови

9.1. Беручи участь в Акції тим самим Учасник Акції підтверджує факт ознайомлення з даними Правилами Акції і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником Акції цих Правил або відмова Учасника Акції від належного виконання цих Правил (в т.ч. механізму, порядку та строків проведення Акції та/або отримання Заохочень та інше) вважається відмовою Учасника Акції від участі в Акції та отримання Заохочень Акції, при цьому така особа не має права на одержання від Замовника/Виконавця будь-якої компенсації.

9.2. Замовник/Виконавець Акції гарантують неупередженість процедури визначення осіб, що мають право на отримання Заохочень Акції, у відповідності з цими Правилами.

9.3. Замовник /Виконавець Акції залишають за собою право змінити Правила Акції, в порядку, передбаченому чинним законодавством України.

9.4. В розумінні Закону України «Про захист персональних даних» в рамках даної Акції:

  • Замовник Акції є Власником бази персональних даних, який затверджує мету обробки персональних даних, строк обробки персональних даних, на умові Договору доручає обробку персональних даних розпорядникам бази персональних даних, а також здійснює державну реєстрацію бази персональних даних – учасників Акції;
  • Виконавець Акції є Розпорядником бази персональних даних, який за дорученням Власника бази персональних даних здійснює обробку персональних даних.

 

 

 

Додаток №1

до Офіційних правил рекламної акції

Список магазинів БОМОНД, в яких проводиться рекламна акція:

Київ:

ЦУМ, Хрещатик, 38

ТРЦ Океан Плаза, вул. Горького, 176

ТРЦ «Космополіт», вул. Вадима Гетьмана, 6А;

ТК «Метроград», сектор А, Бессарабська площа,

ТРЦ «Проспект», вул.Червоногвардійска, 1В;

Одеса:

ТРЦ «FontanSky Center» , пров. Семафорний, 4;

вул. Дерибасівська, 16

Вінниця: 

 «Феріде Плаза», вул. Пирогова, 23Б

Харків:

ТРЦ «Магеллан»,  Кільцева Дорога, 4А

ТРЦ «Французький бульвар», Академіка Павлова, 44Б

Запоріжжя:

ТРЦ «Аврора», пр-т Леніна 83/85

Дніпро:

ТД «Library», пр-т Д.Яворницького,54Д

Львів:

ТРЦ «Victoria Gardens», вул. Кульпарківська, 226 А

Інтернет-магазин

www.bomond.com.ua