La Nuit Tresor Musc Diamant Парфюмированная вода

В избранных: 0

Описание

Нова парфумована вода La Nuit Trésor Musc Diamant, подібний до чуттєвого ореолу навколо білого діаманта, - це «друга половина» сучасної ікони La Nuit Trésor Eau de Parfum. Нова мускусна історія спокуси. Перші ноти дурманять, як любов з першого погляду - це оксамитовий акорд малини, з'єднаний з пудровою текстурою м'якого абсолю листя фіалки і підкреслений яскравим білим мускусом. Ця початкова мускусна нота проявляється вишуканістю і сучасністю завдяки фіалці і малині, які - як і будь-яка історія кохання - воістину неповторні.
Слідом починає розкриватися серце аромату з рідкісною есенцією дамаської троянди, що виділяє дорогоцінний спокусливий запах. Він оточений акордами фрезії; ця відтворена парфумерами легка і яскрава нота прикрашена ореолом з ніжних, напівпрозорих пелюстків жасмину з їх унікальною цитрусової свіжістю. Потім настає черга воістину розкішної ноти - білого мускусу, який дарує характерну елегантність і повноту, завдяки своїм теплим і злегка деревним напівтонам, що наділяють аромат силою і стійкістю.
Нарешті, звучать ноти шлейфу, які оповиті неземною атласною білизною і плотською мускусною насиченістю. Їх пудрова м'якість залишає за собою сильний і чуттєвий мускусний слід. Він сплітається з кремовими акордами сандалу і мигдалю, гіпнотичними нотами ванілі і есенцією пачулей в єдиний інтригуючий і неповторний аромат. Це нова пристрасть, нова сила любові.
Загальне враження - приголомшлива аура вогню і близькості, що втілилася в новій чуттєвої варіації аромату. Діамант в оправі з пишного мускусу.

Еще

Дополнительная информация

Продукт Парфюмированная вода
Линия La Nuit Tresor Musc Diamant
Бренд Lancome

Еще